Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Všechny země s last minute zájezdy

Last minute zájezdy na Invia - nejširší nabídka last minute od největšího online prodejce zájezdů

Dovolená Last Minute bez rizika

Na Invia naleznete nabídku dovolené Last Minute aktuálně – od pojištěných, prověřených a renomovaných cestovních kanceláří. Zájezd je u nás možné pořídit za stejnou cenu jako u cestovní kanceláře, která zájezd pořádá. Všechny potřebné doklady k dovolené vám zašleme e-mailem, poštou nebo faxem. Platbu můžete provést bankovním převodem nebo v hotovosti v kterékoli bance nebo přímo na našich pobočkách.

Dovolená Last Minute aktuálně do celého světa

Na Invia naleznete nabídku Last Minute aktuálně. Výběr zájezdů je neustále aktualizován podle nabídky cestovních kanceláří, které Last Minute zájezdy pořádají. Navíc nemusíte složitě listovat katalogy cestovních kanceláří. Invia, to je dovolená Last Minute od více než 342 CK na jednom místě aktuálně a do celého světa.

Zašleme vám čerstvou nabídku Last Minute zájezdů podle vašich představ

Newsletter LAST MINUTE INVIA vám umožní sledovat nabídku dovolené Last Minute od 342 cestovních kanceláří podle vašich kritérií. Nebudeme vás obtěžovat nabídkou zájezdů, které vás nezajímají. Newsletter vám umožní sledovat Last Minute aktuálně pro destinace, které jste si sami vybrali. Navíc si můžete vybrat dobu, kdy vám newsletter zašleme.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622