ZÁJEZDY SUPER LAST MINUTE NA POSLEDNÍ CHVÍLI ZA SKVĚLÉ CENY - SUPER LAST MINUTE NA INVIA

Termín Super Last Minute se používá pro nabídku zájezdů za podstatně nižší ceny než jsou uvedené v katalogu dané cestovní kanceláře. Slevy se pohybují od přibližně dvaceti procent až k mnohem vyšším slevám. Zájezdy Super Last Minute jsou nabízeny vždy relativně krátce před odletem, většinou se zajímavé slevy vztahují na termíny s odletem přibližně do týdne. Cílem je snaha zaplnit poslední nevyprodaná místa.

Ačkoliv ne všechny cestovní kanceláře nabízejí zájezdy označené Super Last Minute, zajímavé slevy na poslední neobsazená místa krátce před odletem, podobné Super Last Minute, nabízí většina z nich. Invia na jednom místě nabízí last minute zájezdy od více než 342 prověřených a pojištěných cestovních kanceláří včetně zájezdů se slevou na poslední chvíli a Super Last Minute zájezdů. Last minute nabídka od Invia znamená možnost výběru z nejširší nabídky.SUPER LAST MINUTE S INVIA; ŠIROKÁ NABÍDKA SUPER LAST MINUTE ONLINE

Na Invia naleznete super last minute zájezdy pouze od pojištěných a prověřených cestovních kanceláří. Nabízené zájezdy jsou za stejné ceny jako u cestovních kanceláří, které je pořádají. Nezaplatíte tedy o nic navíc. S výběrem, objednáním a platbou zájezdu vám rádi pomůžeme na webových stránkách, emailu, telefonu nebo na našich pobočkách po celé České republice.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622