Last Minute 2017 zájezdy – akce a slevy

Last Minute pobytové zájezdy

Česká republika Česká republika (1 276 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 21 °C 733 Kč
Slovensko Slovensko (2 641 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C 450 Kč
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (48 767 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 25 °C 11 490 Kč
Francie Francie (2 536 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 21 °C 651 Kč
Maroko Maroko (1 313 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 22 °C 8 990 Kč
Černá Hora Černá Hora (323 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 20 °C 3 493 Kč
Albánie Albánie (156 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 25 °C 8 223 Kč

Všechny Last Minute zájezdy

Last Minute zájezdy na Invia.cz – největší nabídka Last Minute dovolené v České republice

Nabízíme pouze Last Minute zájezdy bez rizika

Invia nabízí Last Minute zájezdy od renomovaných, pojištěných a prověřených cestovních kanceláří. Zájezd si u nás můžete koupit za stejnou cenu jako u cestovní kanceláře, která ho pořádá. Smlouvu o zájezdu a potřebné doklady vám zašleme zdarma. Zájezd můžete zaplatit bankovním převodem nebo v hotovosti v pobočkách jakékoli banky, popřípadě přímo v našich prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a dalších 80 městech České republiky.

Neustále aktualizovaná nabídka – Last Minute zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří

Nabídka Last Minute dovolené na Invia je neustále aktualizována. Mezi hlavní výhody nakupování Last Minute dovolené na Invia.cz patří především fakt, že zde na jednom místě naleznete nabídku více než 300 českých i slovenských cestovních kanceláří. Nepotřebujete složitě listovat katalogy cestovních kanceláří, které jsou zpravidla různě koncipovány. V nabídce cestovní agentury Invia naleznete i nejaktuálnější zájezdy a ceny některých cestovních kanceláří, takzvané Super Last Minute zájezdy.

Last Minute zájezdy do celého světa

Na této stránce vám kromě jiného nabízíme seznam nejpopulárnějších Last Minute destinací. Mezi nejpopulárnější letní destinace patří zejména Řecko, Egypt, Tunisko, Turecko, Bulharsko, Chorvatstko nebo Itálie, Černá Hora, Kypr a Španělsko. Invia ovšem samozřejmě nabízí Last Minute zájezdy do celého světa. Zejména mimo letní sezónu jsou velmi populární exotické destinace jako například Thajsko, Kuba, Maledivy, Kanárské ostrovy, Madeira, Dominikánská republika, Venezuela, Brazílie, Jamajka, Mexiko, Kapverdské ostrovy, Katar, Jordánsko, Omán, Keňa, Seychely, Maroko, Indie nebo Bali. Využijte náš vyhledávač, pomocí kterého můžete hledat Last Minute zájezdy podle mnoha kritérií. Nabídka dovolené na Invia vás nezklame.

S Last Minute nabídkou Invia cestujte do celého světa. Podívejte se na kompletní seznam Last Minute destinací, do kterých s námi můžete cestovat:

Zašleme vám čerstvou nabídku Last Minute zájezdů podle vašich představ

Zaregistrujte se do newsletteru LAST MINUTE INVIA. Pomocí detailního nastavení si sami určíte, co a kdy vám budeme zasílat. Nebudeme vás obtěžovat nabídkou nechtěných zájezdů do letovisek, která vás nezajímají. 

Do newsletteru LAST MINUTE INVIA se můžete registrovat https://newsletter.invia.cz/

Last Minute zájezdy od největšího online prodejce zájezdů

U nás si pořizujete Last Minute zájezdy od největšího online prodejce Last Minute zájezdů v České republice. Pozice Invia na trhu internetového prodeje Last Minute zájezdů patří mezi řadu záruk toho, že se našim klientům dostane kvalitních služeb. Během několika let existence Invia na trhu Last Minute zájezdů obsloužila více než 1 000 000 klientů. Prodejní specialisté vám budou při koupi Last Minute zájezdů rádi asistovat s výběrem ideální dovolené. Společnost Invia dále působí také v dalších evropských zemích (Last Minute Invia.pl, Last Minute Invia.hu a Last Minute Invia.sk).

Odcestujte s námi na Last Minute dovolenou a staňte se jedním z našich klientů.

Spolu s celým týmem Invia vám přejeme příjemný pobyt.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622