Last Minute 2017 zájezdy - akce a slevy

Last Minute pobytové zájezdy

Česká republika Česká republika (1 234 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 5 °C 225 Kč
Francie Francie (1 414 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 23 °C 528 Kč
Maroko Maroko (2 036 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota moře: 17 °C 12 458 Kč
Mexiko Mexiko (2 749 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 33 °C Teplota moře: 24 °C 15 490 Kč
Maledivy Maledivy (14 433 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 29 °C 11 070 Kč
Vietnam Vietnam (325 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 23 °C 27 000 Kč
Seychely Seychely (2 134 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 29 °C 28 540 Kč
Zanzibar Zanzibar (1 556 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 32 °C Teplota moře: 30 °C 25 270 Kč

Všechny Last Minute zájezdy

Last Minute zájezdy na Invia.cz - největší nabídka Last Minute dovolené v České republice

Nabízíme pouze Last Minute zájezdy bez rizika

Invia nabízí last minute zájezdy od renomovaných, pojištěných a prověřených cestovních kanceláří. Zájezd si u nás můžete koupit za stejnou cenu jako u cestovní kanceláře, která zájezd pořádá. Smlouvu o zájezdu a potřebné doklady Vám zašleme zdarma. Zájezd můžete zaplatit bankovním převodem nebo v hotovosti v pobočkách jakékoli banky, popřípadě přímo v našich prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a dalších 80 městech České republiky.

Neustále aktualizovaná nabídka - Last Minute zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří

Nabídka last minute dovolené na Invia je neustále aktualizována. Mezi hlavní výhody nakupování last minute dovolené na Invia.cz patří především fakt, že zde na jednom místě naleznete nabídku více než 300 českých i slovenských cestovních kanceláří. Nepotřebujete složitě listovat katalogy cestovních kanceláří, které jsou zpravidla různě koncipovány. V nabídce cestovní agentury Invia naleznete i nejaktuálnější zájezdy a ceny některých cestovních kanceláří, takzvané super last minute zájezdy.

Last Minute zájezdy do celého světa

Na této stránce Vám kromě jiného nabízíme seznam nejpopulárnějších last minute destinací. Mezi nejpopulárnější letní destinace patří zejména Řecko, Egypt, Tunisko, Turecko, Bulharsko, Chorvatstko nebo Itálie, Černá Hora, Kypr a Španělsko. Invia ovšem samozřejmě nabízí last minute zájezdy do celého světa. Zejména mimo letní sezónu jsou velmi populární exotické destinace jako například Thajsko, Kuba, Maledivy, Kanárské ostrovy, Madeira, Dominikánská republika, Venezuela, Brazílie, Jamajka, Mexiko, Kapverdské ostrovy, Katar, Jordánsko, Omán, Keňa, Seychely, Maroko, Indie nebo Bali. Použijte náš vyhledávač, pomocí kterého můžete hledat last minute zájezdy podle mnoha kritérií. Nabídka last minute dovolené na Invia Vás nezklame.

S last minute nabídkou Invia cestujte do celého světa. Podívejte se na kompletní seznam last minute destinací, do kterých s námi můžete cestovat naleznete

Nechte si zasílat nabídku pro Last Minute zájezdy od Invia podle Vašich představ

Zaregistrujte se do newsletteru LAST MINUTE INVIA. Pomocí detailního nastavení si sami určíte, jaká nabídka Vám bude zasílána. Nebudeme Vás obtěžovat nabídkou nechtěných zájezdů do letovisek, která Vás nezajímají. Nastavení Vám umožňuje rovněž zvolit termín a přesné časové odbobí, kdy Vám bude last minute newsletter zasílán. Budete informováni pouze tehdy, kdy se Vám to bude hodit.

Do newsletteru LAST MINUTE INVIA se můžete registrovat https://newsletter.invia.cz/

Last minute zájezdy od největšího online prodejce zájezdů

Na Invia pořizujete last minute zájezdy od největšího online prodejce last minute zájezdů v České republice. Pozice Invia na trhu internetového prodeje last minute zájezdů patří mezi řadu záruk toho, že se našim klientům dostane kvalitních služeb. Během několika let existence Invia na trhu last minute zájezdů společnost obsloužila více než více než 1 000 000 klientů. Prodejní specialisté vám budou při prodeji last minute zájezdů rádi asistovat s výběrem ideální last minute dovolené. Společnost Invia dále působí v dalších evropských zemích (last minute Invia.pl, last minute Invia.hu a last minute Invia.sk). Odcestujte s námi na last minute dovolenou a staňte se jedním z našich klientů. Spolu s celým týmem Invia vám přejeme příjemnou last minute dovolenou.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622